PRODUCENT

JANMOR to 40 lat wytężonej pracy oraz dbałości i staranności wykonanych produktów. Dzięki doświadczeniu i fachowej wiedzy kadry oferujemy najwyższej jakości łodzie i jachty. O estetykę i nowoczesność wyrobów dbają uznani projektanci i własny zespół konstrukcyjny. Łączymy tradycję i nowoczesność, a nasza marka jest doskonale znana i rozpoznawana w świecie żeglarskim w Polsce.

Do naszej produkcji używamy tylko najlepszych materiałów uznanych producentów, co w połączeniu z reżimem technologicznym oraz kwalifikacjami kadry pozwala nam uzyskać produkty niemalże bezkonkurencyjne. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów możliwie jak najczęściej budujemy nowe modele jachtów i łodzi.
Posiadamy uznanie Germanischer Lloyd.

JANUKOWICZ JACHT to stocznia założona w 1996 roku. Od tego czasu aktywnie działamy na rynku polskim i europejskim. Posiadamy odpowiednie zaplecze i doświadczenie potrzebne do budowania jachtów nawet dla najbardziej wymagających klientów. Każda budowana łódź posiada certyfikat CE, co gwarantuje zgodność z obowiązującymi normami, bezpieczeństwo i potwierdza jej wysoką jakość.

Zapewniamy sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Używamy najlepszych i sprawdzonych materiałów. Budując każdą łódź, wkładamy w nią serce całego, zgranego zespołu. Lubimy t, co robimy i jesteśmy w stanie przygotować jacht zarówno seryjny, jaki i przeznaczony dla klienta indywidualnego – armatora.

Widok firmy 1
Widok firmy 2
Widok firmy 3
Widok firmy 4

Łącząc naszą pasję, jaką jest żeglarstwo z doświadczeniem, jakiego nabyliśmy w czasie długich lat pracy, stworzyliśmy tandem idealny, gwarantujący najwyższą jakość za przystępną cenę. Dlatego jesteśmy przekonani, że mamy do zaoferowania doskonały produkt.

Obie firmy są członkami Polskiej Izby Przemysłu Jachtowego POLBOAT logo polskie jachty